Człowiek, który odegrał olbrzymią rolę dla lewicy, podniósł lewicę z kolan po 1989 roku, teraz jest w kieszeni człowieka, któremu bardzo dużo zawdzięcza - powiedział Jacek Kurski w "Poranku TOK FM" (2013.01.14).

Jacek Kurski w poranku TOK FM (2013.01.14) stwierdził, że Jacek Żakowski nie ma racji broniąc byłego prezydenta Aleksandra Kwaśniewskiego i zupełnie się z nim w tej kwestii nie zgadza. Europoseł i wiceprezes Solidarnej Polski uważa, że doradzanie prezydentowi Nazarbajewowi czy Kulczykowi nie jest wcale powodem do dumy. Jego zdaniem zaangażowanie Kwaśniewskiego w prowadzone przez Kulczyka i Nazarbajewa biznesy jest "smutne". - Człowiek, który odegrał olbrzymią rolę dla lewicy, podniósł lewicę z kolan po 1989 roku, teraz jest w kieszeni człowieka, któremu bardzo dużo zawdzięcza - powiedział Jacek Kurski w rozmawia z Tomaszem Sekielskim. Jacek Kurski dodał, że w jego opinii nie jest to praca dla człowieka, który ma podnieść lewicę. Problemem jest nie tylko sama postać prezydenta Kazachstanu utożsamianego z krwawym reżimem. Jacek Kurski zaznacza, że oczywiste jest, że nie chodzi tu o żadną demokrację. - Kwaśniewski nie doradza Nazarbajewowi jak budować demokrację, tylko jak robić biznes i PR w Europie - podkreślił. Jacek Kurski odniósł się również do niedzielnej zbiórki Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Jacek Kurski szczerze przyznał, że akcji WOŚP-u w niedzielę nie wsparł. Dał za to na tacę w kościele "paro krotność tego, co daje normalnie". Jak podkreślił szczególnie tego dnia, chciałem być z tymi, którzy nie mają takiego medialnego wsparcia, jak Owsiak i z tymi, którzy trudną działalność charytatywną prowadzą cały rok. - Wczoraj byłem z Caritasem - zaznaczył. Jacek Kurski przyznał jednak, że na poziomie apelowania do czystych intencji i mobilizowania młodych ludzi Jerzy Owsiak "robi dobrą robotę". - Mam ogromny szacunek dla tych dzieciaków, młodzieży i porywu serca - podkreślił dodając równocześnie, że do samej akcji ma już dużo rezerwy. Kliknij tutaj i słuchaj całej audycji "Poranek TOK FM" (2013.01.14).
Szanowny Internauto, jeżeli chcesz być informowany na bieżąco o działalności Jacka Kurskiego, wpisz swój adres Email w okno poniżej (PRENUMERATA WWW.KURSKI.NET) i kliknij na pole "Submit". Twój adres Email zostanie dodany do bazy kontaktów i przy każdej opublikowanej nowej informacji na stronie www.kurski.eu będziesz otrzymywał wiadomość drogą elektroniczną. Twój adres Email będzie przechowywany w bazie kontaktów wyłącznie do celów przesyłania informacji dotyczących aktywności Jacka Kurskiego. Podając swój adres Email wyrażasz zgodę na przesyłanie informacji drogą elektroniczną przez serwis www.kurski.net zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).

Szukaj artykułu lub tekstu (wpisz szukaną frazę lub wyraz):