Wielkie kłamstwo transplantacyjne zostanie zdemaskowane - powiedział europoseł Jacek Kurski w "Kropce nad i" w TVN24 (2013.01.07).

Za kilka dni zostanie zdemaskowane wielkie kłamstwo, które nazywam kłamstwem transplantacyjnym - zapowiedział w "Kropce nad i" w TVN24 europoseł Solidarnej Polski Jacek Kurski. - To będzie prawda porażająca. Według Jacka Kurskiego po wyroku skazującym wobec doktora G. "stoimy przed bardzo ważnym momentem w naszych mediach". - Mam nadzieje, że za kilka dni, najpóźniej za osiem dni zostanie zdemaskowane wielkie kłamstwo, które nazywam kłamstwem transplantacyjnym. Nie ma żadnego związku pomiędzy wypowiedzią Zbigniewa Ziobry, a spadkiem liczby przeszczepów. Zbigniew Ziobro ujawni przerażający mechanizm, który stał za spadkiem przeszczepów - powiedział Jacek Kurski. I dodał, że aby to było możliwe wcześniej musiało zostać zdjęte z doktora G. "odium autorytetu". Tak się stało razem z wyrokiem skazującym lekarza, uważa Jacek Kurski. - Odium jego autorytetu musiało zostać zdemaskowane, żeby dziś zacząć mówić prawdę o kłamstwie transplantacyjnym - ocenił europoseł SP. Jacek Kurski zaznaczył też, że po wyroku "na naszych oczach rozprysła się jak domek z kart bańka mydlana zbrodni IV RP". - Beata Sawicka - klęska i kompromitacja, teraz doktor G. - kompromitacja, Barbara Blida też się okaże klęską - powiedział Jacek Kurski. Kliknij tutaj i oglądaj cały program "Kropka nad i" w TVN24 (2013.01.07). Źródło tekstu oraz audio: www.tvn24.pl.
Szanowny Internauto, jeżeli chcesz być informowany na bieżąco o działalności Jacka Kurskiego, wpisz swój adres Email w okno poniżej (PRENUMERATA WWW.KURSKI.NET) i kliknij na pole "Submit". Twój adres Email zostanie dodany do bazy kontaktów i przy każdej opublikowanej nowej informacji na stronie www.kurski.eu będziesz otrzymywał wiadomość drogą elektroniczną. Twój adres Email będzie przechowywany w bazie kontaktów wyłącznie do celów przesyłania informacji dotyczących aktywności Jacka Kurskiego. Podając swój adres Email wyrażasz zgodę na przesyłanie informacji drogą elektroniczną przez serwis www.kurski.net zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).

Szukaj artykułu lub tekstu (wpisz szukaną frazę lub wyraz):