Mamy popularnego lidera, który wystartuje w wyborach prezydenckich. Jesteśmy przekonani, że młodość zwycięży, i w drugiej turze Zbigniew Ziobro zmierzy się z Bronisławem Komorowskim - powiedział w audycji "Gość Radia ZET" (2013.01.21) europoseł Solidarnej Polski Jacek Kurski.

Mamy popularnego lidera, który wystartuje w wyborach prezydenckich. Jesteśmy przekonani, że młodość zwycięży, i w drugiej turze Zbigniew Ziobro zmierzy się z Bronisławem Komorowskim - powiedział w audycji "Gość Radia ZET" (2013.01.21) europoseł Solidarnej Polski Jacek Kurski. Zapewnił, że Solidarna Polska nie zniknie z map Polski. W ten sposób odniósł się do słów Romana Giertycha, który niedawno wieszczył rozpad Solidarnej Polski i przejście Zbigniewa Ziobro do PiS. Jako przykład sukcesu Solidarnej Polski Jacek Kurski przypomniał wyniki wyborów na burmistrza w Kazimierzy Wielkiej. Solidarna Polska wówczas uzyskała 14 proc., PiS 11, a PO 13. - Solidarna Polska pokonała Platformę i PiS. To jest wynik wyborczy, a nie sondażowy - mówił europoseł. Jacek Kurski przyznał, że nie rozumie również przytyków Joachima Brudzińskiego, który niedawno przyznał, że „Solidarna Polska stoi w emocjonalnym rozkroku, a Zbigniew Ziobro jest niezborny ruchowo”. - Mamy popularnego lidera, który wystartuje w wyborach prezydenckich. Jesteśmy przekonani, że młodość zwycięży, i w drugiej turze Zbigniew Ziobro zmierzy się z Bronisławem Komorowskim – mówił Jacek Kurski. Na pytanie Moniki Olejnik, czy Zbigniew Ziobro jest mężem stanu, odpowiedział - Jest dla mnie przyszłościowym, obiecującym politykiem polskiej prawicy i liderem Solidarnej Polski. Jacek Kurski poruszył również temat fotoradarów i zaznaczył, że Solidarna Polska zgłosiła projekt, który ogranicza ustawianie fotoradarów o ok. 80 procent i pozostawienie ich jedynie tam, gdzie poprawiają bezpieczeństwo obywateli. - Nie chcemy łamać przepisów, chcemy przekonać rządzących, że ustawianie fotoradarów to nie jest droga do bezpieczeństwa - stwierdził na antenie Radia Zet europoseł Solidarnej Polski Jacek Kurski. Polityk przyznał, że czasami sam łamie przepisy ruchu drogowego, jednak w tym przypadku nigdy nie korzysta z immunitetu. Kliknij tutaj i słuchaj całej audycji "Gość Radia ZET" z udziałem europosła Solidarnej Polski Jacka Kurskiego (2013.01.21).
Zobacz więcej:
Szanowny Internauto, jeżeli chcesz być informowany na bieżąco o działalności Jacka Kurskiego, wpisz swój adres Email w okno poniżej (PRENUMERATA WWW.KURSKI.NET) i kliknij na pole "Submit". Twój adres Email zostanie dodany do bazy kontaktów i przy każdej opublikowanej nowej informacji na stronie www.kurski.eu będziesz otrzymywał wiadomość drogą elektroniczną. Twój adres Email będzie przechowywany w bazie kontaktów wyłącznie do celów przesyłania informacji dotyczących aktywności Jacka Kurskiego. Podając swój adres Email wyrażasz zgodę na przesyłanie informacji drogą elektroniczną przez serwis www.kurski.net zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).

Szukaj artykułu lub tekstu (wpisz szukaną frazę lub wyraz):