Odpowiedź świata zachodniego musi być bardzo zdecydowana. Polska oczywiście sama nie powinna nic z Rosją robić, ale być niezwykle aktywna w strukturach międzynarodowych UE i NATO - powiedział Jacek Kurski na antenie Radia ZET (02.03.2014).

- Mało kto wierzył kiedy w 2005 roku Putin mówił, że największą geopolityczną tragedią XX wieku był rozpad związku radzieckiego i on do odbudowy imperium zaczął intensywnie przystępować. Pierwszą akcją była Gruzja w 2008 roku. Teraz jest Ukraina i widać jak Putin jest rozsierdzony dlatego, że przegrał rozgrywkę o całą Ukrainę, stracił swoją najważniejsza figurę na Ukrainie, czyli Janukowycza. Przegrał rozgrywkę o połowę Ukrainy, przegrał nawet rozgrywkę o część wschodnią, okopuje się na Krymie i to już jest rodzaj pełzającej interwencji i tu odpowiedź świata zachodniego musi być bardzo zdecydowana - powiedział europoseł Jacek Kurski w audycji "7 Dzień Tygodnia" na antenie Radia ZET (02.03.2014). - Polska oczywiście sama nie powinna nic z Rosją robić, ale być niezwykle aktywna w strukturach międzynarodowych w UE i NATO, w których jesteśmy obecni - ocenił Jacek Kurski. Kliknij tutaj i słuchaj całej audycji "7 Dzień Tygodnia" na antenie Radia ZET (02.03.3014). Źródło: www.radiozet.pl.
Szanowny Internauto, jeżeli chcesz być informowany na bieżąco o działalności Jacka Kurskiego, wpisz swój adres Email w okno poniżej (PRENUMERATA WWW.KURSKI.NET) i kliknij na pole "Submit". Twój adres Email zostanie dodany do bazy kontaktów i przy każdej opublikowanej nowej informacji na stronie www.kurski.eu będziesz otrzymywał wiadomość drogą elektroniczną. Twój adres Email będzie przechowywany w bazie kontaktów wyłącznie do celów przesyłania informacji dotyczących aktywności Jacka Kurskiego. Podając swój adres Email wyrażasz zgodę na przesyłanie informacji drogą elektroniczną przez serwis www.kurski.net zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).

Szukaj artykułu lub tekstu (wpisz szukaną frazę lub wyraz):