Zabrakło ogłoszenia długofalowego planu przeorganizowania europejskiego rynku energetycznego - powiedział Jacek Kurski na antenie TVP2 (17.03.2014).

Oceniając dzisiejsze decyzje Brukseli europoseł Jacek Kurski w programie "Tomasz Lis na żywo" (17.03.2014) stwierdził, że zabrakło ogłoszenia długofalowego planu przeorganizowania europejskiego rynku energetycznego. Ponadto sankcje nie uderzyły też po kieszeni oligarchów rosyjskich i ukraińskich. Kliknij tutaj i oglądaj cały program "Tomasz Lis na żywo" na antenie TVP2 (17.03.2014) - Jacek Kurski w drugiej części programu, od 27 minuty. Źródło: TVP2.
Szanowny Internauto, jeżeli chcesz być informowany na bieżąco o działalności Jacka Kurskiego, wpisz swój adres Email w okno poniżej (PRENUMERATA WWW.KURSKI.NET) i kliknij na pole "Submit". Twój adres Email zostanie dodany do bazy kontaktów i przy każdej opublikowanej nowej informacji na stronie www.kurski.eu będziesz otrzymywał wiadomość drogą elektroniczną. Twój adres Email będzie przechowywany w bazie kontaktów wyłącznie do celów przesyłania informacji dotyczących aktywności Jacka Kurskiego. Podając swój adres Email wyrażasz zgodę na przesyłanie informacji drogą elektroniczną przez serwis www.kurski.net zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).

Szukaj artykułu lub tekstu (wpisz szukaną frazę lub wyraz):