Przez 7 lat rządów Donald Tusk nabroił w stosunkach z Rosją i naraził nas na niebezpieczeństwo. Tusk zbił zegarek, a teraz chce go naprawiać - powiedział Jacek Kurski w TVN24 (20.03.2014).

- Bierność UE, w którą wpisywał się Tusk, była zaproszeniem Putina do akcji. Przez 7 lat rządów Donald Tusk nabroił w stosunkach z Rosją i naraził nas na niebezpieczeństwo. Tusk zbił zegarek, a teraz chce go naprawiać - ocenił europoseł Jacek Kurski w programie "Kropka nad i" w TVN24 (20.03.2014). - Po negocjacjach na Ukrainie Radosław Sikorski stał się bohaterem "mimo woli". Porozumienie opozycji z Wiktorem Janukowyczem zadziałało inaczej, niż planowano. Unia zachowała się jak "rozmemłany budyń", Catherine Ashton, szefowa unijnej dyplomacji, się skompromitowała. Dzisiaj trzeba uderzyć w petrodolary i gazodolary. Przeorientowanie polityki energetycznej wykończy Putina raz na zawsze - powiedział europoseł Jacek Kurski. - Zdolność szerokości gestu Tuska, aby wygrać wybory, jest nieograniczona - mówił Jacek Kurski, komentując start Michała Kamińskiego do Parlamentu Europejskiego z lubelskich list PO. - To jest duży sukces Kamińskiego, bo był już na kompletnym aucie - powiedział i dodał zwracając się do Kamińskiego - Michał, przeszedłeś na złą stronę mocy. Kliknij tutaj i oglądaj cały program "Kropka nad i" na antenie TVN24 (20.03.2014). Źródło: TVN24.
Szanowny Internauto, jeżeli chcesz być informowany na bieżąco o działalności Jacka Kurskiego, wpisz swój adres Email w okno poniżej (PRENUMERATA WWW.KURSKI.NET) i kliknij na pole "Submit". Twój adres Email zostanie dodany do bazy kontaktów i przy każdej opublikowanej nowej informacji na stronie www.kurski.eu będziesz otrzymywał wiadomość drogą elektroniczną. Twój adres Email będzie przechowywany w bazie kontaktów wyłącznie do celów przesyłania informacji dotyczących aktywności Jacka Kurskiego. Podając swój adres Email wyrażasz zgodę na przesyłanie informacji drogą elektroniczną przez serwis www.kurski.net zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).

Szukaj artykułu lub tekstu (wpisz szukaną frazę lub wyraz):