Oburzające...

To wszystko jest mało poważne, dziecinne, rozmazgajone - tak prawybory w PO podsumował w programie "Kawa na ławę" (14.03.2010) europoseł Jacek Kurski z Prawa i Sprawiedliwości. Media zdaniem europosła Jacka Kurskiego zajmują się dyrdymałami i tym, że "Bronek wzywa Radka", a nie klęską rządzenia PO.

Jacek Kurski nie ukrywa, że w tej postpolitycznej zabawie, media nie widzą tego, co się w Polsce rzeczywiście dzieje, bo dają się uwodzić socjotechnice prowadzonej przez PO. Media powinny w równej mierze pokazywać, prawybory w PO, jak i bezprzykładną klęskę rządzenia Platformy i zaniechania rządu. W tajemniczych okolicznościach zawiera się umowę gazową z Rosją, rośnie zadłużenie, bezrobocie, a media zajmują się, tym że Bronek wzywa Radka – co zdaniem Jacka Kurskiego jest oburzające.

Prawybory w PO tak nagłaśniane w mediach spychają do narożnika dyskusję o Polsce, o ważnych sprawach dla kraju i przyszłości Polaków.
Szanowny Internauto, jeżeli chcesz być informowany na bieżąco o działalności Jacka Kurskiego, wpisz swój adres Email w okno poniżej (PRENUMERATA WWW.KURSKI.NET) i kliknij na pole "Submit". Twój adres Email zostanie dodany do bazy kontaktów i przy każdej opublikowanej nowej informacji na stronie www.kurski.eu będziesz otrzymywał wiadomość drogą elektroniczną. Twój adres Email będzie przechowywany w bazie kontaktów wyłącznie do celów przesyłania informacji dotyczących aktywności Jacka Kurskiego. Podając swój adres Email wyrażasz zgodę na przesyłanie informacji drogą elektroniczną przez serwis www.kurski.net zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).

Szukaj artykułu lub tekstu (wpisz szukaną frazę lub wyraz):