Rząd PO cofa Polskę.

Ten rząd nie ma sukcesów, a gadanina Donald Tuska tego nie przykryje. Zamiast wprowadzać Polskę w epokę Avatara, wprowadza nas do Parku Jurajskiego - stwierdził w programie "Kawa na ławę" (21.03.2010) europoseł Jacek Kurski.


W piątek szef rządu Donald Tusk podsumował 2,5-letnią pracę rządu. Jak wyglądało wystąpienie? 38 minut wyliczania sukcesów i tylko jedna porażka. Zdaniem europosła Jacka Kurskiego, PO spełniła zaledwie jedną z 10 wyborczych obietnic. Ale i tak zrobiła to nieudolnie. - Wyprowadziliście wojska z Iraku, ale w taki sposób, który zdewastował nasze relacje ze Stanami Zjednoczonymi – stwierdził Jacek Kurski.
- Czy przyspieszyliście wzrost gospodarczy, było siedem jest jeden (PKB, wzrost był za rządów PiS), czy radykalnie podnieśliście płace dla budżetówki? Wybudowaliście sieć autostrad? Kompromitacja na A1, na A2. Zagwarantowaliście bezpłatny dostęp do opieki medycznej, uprościliście podatki? Nic nie zrobiliście w tej sprawie - pytał europoseł Jacek Kurski. - Czy Polacy wrócili z emigracji. Nie wrócili. Podjęliście walkę z korupcją? Nie, mamy aferę hazardową, zniszczyliście CBA. Jedna, wielka kompromitacja - dodał europoseł Jacek Kurski.

Szanowny Internauto, jeżeli chcesz być informowany na bieżąco o działalności Jacka Kurskiego, wpisz swój adres Email w okno poniżej (PRENUMERATA WWW.KURSKI.NET) i kliknij na pole "Submit". Twój adres Email zostanie dodany do bazy kontaktów i przy każdej opublikowanej nowej informacji na stronie www.kurski.eu będziesz otrzymywał wiadomość drogą elektroniczną. Twój adres Email będzie przechowywany w bazie kontaktów wyłącznie do celów przesyłania informacji dotyczących aktywności Jacka Kurskiego. Podając swój adres Email wyrażasz zgodę na przesyłanie informacji drogą elektroniczną przez serwis www.kurski.net zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).

Szukaj artykułu lub tekstu (wpisz szukaną frazę lub wyraz):