Próbuje się nam zasznurować usta (26.07.2010).

Europoseł Jacek Kurski podkreślił w TVN24 (26.07.2010) dlaczego Prawo i Sprawiedliwość tak intensywnie zajmuje się teraz tragedią z 10 kwietnia. - Po wyborach uznaliśmy, że zaproponowano nam coś, co było nie do przyjęcia - dyskurs, że miłość jest przeciwko prawdzie. Przekonywano nas, że oto PiS będzie tolerowane pod warunkiem, że nie będzie pewnych kwestii stawiać zbyt wyraźnie. Nie możemy się na to zgodzić. Jesteśmy winni ofiarom katastrofy wyjaśnienie tej sprawy od początku do końca.

Jak przyznał europoseł Jacek Kurski, to, że sprawa smoleńska nie była podnoszona w kampanii, uważa za błąd moralny. - Był taki nastrój, żeby tego nie ruszać. Inne zdanie mieliśmy tylko ja i prezes Jarosław Kaczyński, dominował jednak pogląd, żeby tego nie ruszać podczas kampanii. Jacek Kurski dodał, że tym zarzutem, próbuje się nam teraz zasznurować usta, że zmieniamy zdanie co jest nieprawdą.
Szanowny Internauto, jeżeli chcesz być informowany na bieżąco o działalności Jacka Kurskiego, wpisz swój adres Email w okno poniżej (PRENUMERATA WWW.KURSKI.NET) i kliknij na pole "Submit". Twój adres Email zostanie dodany do bazy kontaktów i przy każdej opublikowanej nowej informacji na stronie www.kurski.eu będziesz otrzymywał wiadomość drogą elektroniczną. Twój adres Email będzie przechowywany w bazie kontaktów wyłącznie do celów przesyłania informacji dotyczących aktywności Jacka Kurskiego. Podając swój adres Email wyrażasz zgodę na przesyłanie informacji drogą elektroniczną przez serwis www.kurski.net zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).

Szukaj artykułu lub tekstu (wpisz szukaną frazę lub wyraz):