Egzamin zdał jedynie polski naród, pokazując podczas mistrzostw m.in. otwartość i gościnność.

Politycy Solidarnej Polski odnieśli się na piątkowej (2012.06.29) konferencji prasowej także do kwestii organizacji Euro 2012 w Polsce. Zdaniem wiceprezesa Solidarnej Polski Jacka Kurskiego rząd nie zdał tu egzaminu. - Zamiast wybudowanych połączeń pomiędzy gospodarzami Euro mamy bankructwa dziesiątek tysięcy ludzi i setek firm, które były zaangażowane w ten projekt - powiedział. Według Jacka Kurskiego, egzaminu nie zdała również największa partia opozycyjna w polskim parlamencie - PiS - nawołując do bojkotu ukraińskiej części Euro. Europoseł ocenił, że egzamin zdał jedynie polski naród, pokazując podczas mistrzostw m.in. otwartość i gościnność. Jacek Kurski przyniósł na konferencję piłkę z podpisami liderów wszystkich największych frakcji w Parlamencie Europejskim. W ten sposób - wyjaśniał - liderzy podpisali się pod żądaniem poszanowania praw człowieka w sprawie b. ukraińskiej premier Julii Tymoszenko. Jacek Kurski poinformował, że piłka ma być przekazana córce Tymoszenko lub ukraińskiemu opozycjoniście Borysowi Tarasiukowi. Tekst źródłowy: www.wprost24.pl, 2012.06.29.
Zobacz również: Solidarna Polska stanowczo przeciwko liberalizacji przepisów dot. kradzieży (2012.06.29) - kliknij tutaj.
Szanowny Internauto, jeżeli chcesz być informowany na bieżąco o działalności Jacka Kurskiego, wpisz swój adres Email w okno poniżej (PRENUMERATA WWW.KURSKI.NET) i kliknij na pole "Submit". Twój adres Email zostanie dodany do bazy kontaktów i przy każdej opublikowanej nowej informacji na stronie www.kurski.eu będziesz otrzymywał wiadomość drogą elektroniczną. Twój adres Email będzie przechowywany w bazie kontaktów wyłącznie do celów przesyłania informacji dotyczących aktywności Jacka Kurskiego. Podając swój adres Email wyrażasz zgodę na przesyłanie informacji drogą elektroniczną przez serwis www.kurski.net zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).

Szukaj artykułu lub tekstu (wpisz szukaną frazę lub wyraz):