To już szóste czy też siódme samobójstwo za rządów PO - powiedział Jacek Kurski w programie TVN 24 "Kawa na ławę" (2012.06.17).

"To już szóste czy też siódme samobójstwo za rządów PO"- powiedział Jacek Kurski w programie TVN24 "Kawa na ławę" (2012.06.17). W taki sposób skomentował śmierć generała Petelickiego. Jacek Kurski zauważył, że gen. Petelicki był w ostatnim czasie krytykiem rządów PO. Petelicki mówił bardzo krytycznie o tym, co się dzieje w wojsku oraz postawie partii rządzącej w sprawie katastrofy smoleńskiej. Generał ujawnił m.in., że politycy PO po katastrofie otrzymywali SMS-em informacje, co mają w tej sprawie mówić. SMS miał brzmieć następująco: „Katastrofę spowodowali piloci, którzy zeszli we mgle poniżej 100 metrów". Śmierć Barbary Blidy była używana przez PO oraz cały establishment do wmówienia Polakom, iż PiS jest zagrożeniem dla demokracji. Tymczasem za rządów PO doszło już do 6 czy też 7 samobójstw i media o tym milczą - stwierdził Jacek Kurski. Źródło tekstu: www.wiadomosci24.pl- Dziwna sprawa. To była postać charyzmatyczna, do pewnego stopnia był celebrytą III RP - mówił o zmarłym gen. Sławomirze Petelickim Jacek Kurski (Solidarna Polska) w programie radia ZET "7 Dzień Tygodnia". - Z czasem zmieniał swoją pozycję, z celebryckiej na krytyczną wobec rządu - dodał Jacek Kurski. Jacek Kurski w audycji radia ZET " 7 Dzień Tygodnia" (2012.06.17). Kliknij tutaj i słuchaj całej audycji "7 Dzień Tygodnia" (2012.06.17) w którym rozmawiano m.in. o EURO2012, meczu Polska-Czechy, gen. Petelickim, i innych tematach.
Szanowny Internauto, jeżeli chcesz być informowany na bieżąco o działalności Jacka Kurskiego, wpisz swój adres Email w okno poniżej (PRENUMERATA WWW.KURSKI.NET) i kliknij na pole "Submit". Twój adres Email zostanie dodany do bazy kontaktów i przy każdej opublikowanej nowej informacji na stronie www.kurski.eu będziesz otrzymywał wiadomość drogą elektroniczną. Twój adres Email będzie przechowywany w bazie kontaktów wyłącznie do celów przesyłania informacji dotyczących aktywności Jacka Kurskiego. Podając swój adres Email wyrażasz zgodę na przesyłanie informacji drogą elektroniczną przez serwis www.kurski.net zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).

Szukaj artykułu lub tekstu (wpisz szukaną frazę lub wyraz):