Zdał egzamin naród, nie zdało państwo jeśli chodzi o infrastrukturę i jako nieudolny nadzorca PZPN - powiedział Jacek Kurski w "Faktach po Faktach" w TVN24 (2012.06.20).

- Déjà vu, to się powtarza po każdych przegranych i zakończonych klapą mistrzostwach - powiedział (2012.06.20) w "Faktach po Faktach" w TVN24 europoseł Solidarnej Polski Jacek Kurski. W ten sposób skomentował zamieszanie wokół PZPN po przegranych dla Polski mistrzostwach Europy. I przekonywał: - Nie ma mocnego na tę grupę latoludków czy leśnych dziadków. Zdaniem Jacka Kurskiego teraz "musi nastapić jakiś kompromis świata polityki". - To musi być decyzja, z którą zgodzą sie wszyscy, bo to nas na dłuższą metę kompromituje - powiedział Jacek Kurski. Zaznaczył, że podczas Euro 2012 egzamin zdali kibice, ale nie państwo. - Zdał egzamin naród, nie zdało państwo jeśli chodzi o infrastrukturę i jako nieudolny nadzorca PZPN - ocenił Jacek Kurski. Według Europosła na walce z PZPN zęby połamało sobie już kilku ministrów sportu. - Trzech próbowało zmienić PZPN i jeden zastrzelony na cmentarzu, drugi siedzi w więzieniu, trzeci odszedł na polityczną banicję. Czuję, że teraz jest moment, w którym wszyscy zrozumieli, że tak dalej być nie może - stwierdził Jacek Kurski, europoseł Solidarnej Polski. Kliknij tutaj i oglądaj cały program "Fakty po Faktach" w TVN24 z udziałem Jacka Kurskiego (2012.06.20). Źródło tekstu: TVN24.
Szanowny Internauto, jeżeli chcesz być informowany na bieżąco o działalności Jacka Kurskiego, wpisz swój adres Email w okno poniżej (PRENUMERATA WWW.KURSKI.NET) i kliknij na pole "Submit". Twój adres Email zostanie dodany do bazy kontaktów i przy każdej opublikowanej nowej informacji na stronie www.kurski.eu będziesz otrzymywał wiadomość drogą elektroniczną. Twój adres Email będzie przechowywany w bazie kontaktów wyłącznie do celów przesyłania informacji dotyczących aktywności Jacka Kurskiego. Podając swój adres Email wyrażasz zgodę na przesyłanie informacji drogą elektroniczną przez serwis www.kurski.net zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).

Szukaj artykułu lub tekstu (wpisz szukaną frazę lub wyraz):