Solidarna Polska krytycznie przyjęła decyzję prezydenta Bronisława Komorowskiego w sprawie podpisania ustawy wydłużającej wiek emerytalny do 67-go roku życia.

W regionie świętokrzyskim przebywał w sobotę (2012.06.02) wiceprezes Solidarnej Polski, europoseł Jacek Kurski. Polityk spotkał się z mieszkańcami Starachowic, Skarżyska i Końskich. W rozmowie z Radiem Kielce europoseł Jacek Kurski mówił, że działalność Solidarnej Polski ma stworzyć uczciwą alternatywę dla największych obecnie ugrupowań politycznych. - Startujemy trzy lata przed wyborami z propozycją, która jest alternatywą dla Platformy Obywatelskiej i Prawa i Sprawiedliwości, ale z i otwartością do zawarcia w przyszłości koalicji, która umożliwi sprawowanie rządów w Polsce przez prawicę – powiedział Jacek Kurski. Solidarna Polska krytycznie przyjęła wczorajszą decyzję prezydenta Bronisława Komorowskiego w sprawie podpisania ustawy wydłużającej wiek emerytalny do 67-go roku życia. Jacek Kurski zapowiedział, że w najbliższym czasie przygotowany zostanie wniosek do Trybunału Konstytucyjnego kwestionujący jej zapisy. Wiceprezes Solidarnej Polski  mówił również, że zamiast nowych przepisów emerytalnych w Polsce powinno zostać wprowadzone prawo zachęcające do większego przyrostu naturalnego. Jacek Kurski 02.06.2012 spotkał się z mieszkańcami Starachowic, Skarżyska-Kamiennej oraz Końskich. (Źródło tekstu: www.radio.kielce.pl).
Szanowny Internauto, jeżeli chcesz być informowany na bieżąco o działalności Jacka Kurskiego, wpisz swój adres Email w okno poniżej (PRENUMERATA WWW.KURSKI.NET) i kliknij na pole "Submit". Twój adres Email zostanie dodany do bazy kontaktów i przy każdej opublikowanej nowej informacji na stronie www.kurski.eu będziesz otrzymywał wiadomość drogą elektroniczną. Twój adres Email będzie przechowywany w bazie kontaktów wyłącznie do celów przesyłania informacji dotyczących aktywności Jacka Kurskiego. Podając swój adres Email wyrażasz zgodę na przesyłanie informacji drogą elektroniczną przez serwis www.kurski.net zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).

Szukaj artykułu lub tekstu (wpisz szukaną frazę lub wyraz):