Zwolnić z opodatkowania pierwsze 1000 zł emerytury - powiedział Jacek Kurski na spotkaniu z mieszkańcami w Rypinie i Golubiu-Dobrzyniu (2012.06.06).

W środę 6 czerwca 2012 w Rypinie i Golubiu-Dobrzyniu (woj. kujawsko-pomorskie) europoseł i wiceprezes Solidarnej Polski Jacek Kurski spotkał się z mieszkańcami. Na spotkaniach Jacek Kurski rozmawiał o programie Solidarnej Polski, padało wiele pytań, ale również wiele uwag i nowych propozycji...
W Golubiu-Dobrzyniu odbyło się spotkanie Jacka Kurskiego z dziennikarzami (2012.06.06). Kliknij tutaj i zobacz nagranie ze spotkania z dziennikarzami oraz zdjęcia ze spotkań.Szanowny Internauto, jeżeli chcesz być informowany na bieżąco o działalności Jacka Kurskiego, wpisz swój adres Email w okno poniżej (PRENUMERATA WWW.KURSKI.NET) i kliknij na pole "Submit". Twój adres Email zostanie dodany do bazy kontaktów i przy każdej opublikowanej nowej informacji na stronie www.kurski.eu będziesz otrzymywał wiadomość drogą elektroniczną. Twój adres Email będzie przechowywany w bazie kontaktów wyłącznie do celów przesyłania informacji dotyczących aktywności Jacka Kurskiego. Podając swój adres Email wyrażasz zgodę na przesyłanie informacji drogą elektroniczną przez serwis www.kurski.net zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).

Szukaj artykułu lub tekstu (wpisz szukaną frazę lub wyraz):