Cała sprawa z ministrem Nowakiem świadczy o wzmaganiu się klimatu przyzwolenia w PO na korupcję i patologie w naszym państwie - powiedział Jacek Kurski na antenie Radia ZET (17.11.2013).

- Chcemy rozpocząć zbiorową dyskusję na temat miejsca Polski w Europie. Czy to ma być tęczowe miejsce, czy biało-czerwone, czy to ma być Europa ojczyzn do której wchodziła Polska i za którą głosowali Polacy, czy Europa realizująca interesy narodowe w tym Polskie - powiedział europoseł Jacek Kurski w audycji "7 Dzień Tygodnia" na antenie Radia ZET (17.11.2013) w odpowiedzi na pytanie o przyszłość "tęczy". Jacek Kurski pytany o dymisję ministra Sławomira Nowaka powiedział, że - Nowak był złym ministrem infrastruktury, a cała sprawa świadczy o wzmaganiu się klimatu przyzwolenia na korupcję i patologie w naszym państwie. Europoseł Solidarnej Polski powiedział, że wniosek Solidarnej Polski o samorozwiązanie rządu jest reakcją na pogłębiającą się atmosferę degrengolady tej władzy, upadku obyczajów. Stwierdził, że na korupcję polityczną PO na Dolnym Śląsku reakcji nie było. Jacek Kurski nie wierzy, że w całej sprawie chodzi jedynie o zegarek. - Nie mogę uwierzyć w to, że Nowak dostał od żony prezent za 18 tysięcy. Żaden rozsądny słuchacz w to nie uwierzy - mówił. - Tusk doskonale wie, że to jest robota tych, którzy pałają chęci zemsty. Być może wiewiórki od Schetyny podrzuciły coś grubszego, co by wybuchło za parę tygodni, więc najniższym kosztem pozbyto się Nowaka w taki sposób. Mamy do czynienia z wojną w Platformie i odstrzeleniem najbliższego współpracownika Tuska. Wojna w Platformie weszła w decydującą fazę i to jest taki poziom zgnilizny, że warto rozwiązać Sejm - podsumował Jacek Kurski. Kliknij tutaj i słuchaj całą audycję "7 Dzień Tygodnia" na antenie Radia ZET (17.11.2013). Źródło audio: www.radiozet.pl.
Szanowny Internauto, jeżeli chcesz być informowany na bieżąco o działalności Jacka Kurskiego, wpisz swój adres Email w okno poniżej (PRENUMERATA WWW.KURSKI.NET) i kliknij na pole "Submit". Twój adres Email zostanie dodany do bazy kontaktów i przy każdej opublikowanej nowej informacji na stronie www.kurski.eu będziesz otrzymywał wiadomość drogą elektroniczną. Twój adres Email będzie przechowywany w bazie kontaktów wyłącznie do celów przesyłania informacji dotyczących aktywności Jacka Kurskiego. Podając swój adres Email wyrażasz zgodę na przesyłanie informacji drogą elektroniczną przez serwis www.kurski.net zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).

Szukaj artykułu lub tekstu (wpisz szukaną frazę lub wyraz):