SP domaga się powołania komisji śledczej. - Afera dotyczy samego nerwu państwa, czyli systemu informatyzacji. Jeśli tam doszło do korupcji, to jest to wierzchołek góry lodowej - powiedział Jacek Kurski w TVN24 (24.11.2013).

Standardy w PiS-ie są o klasę wyższe niż standardów w PO, muszę to przyznać - powiedział w programie "Kawa na ławę" w TVN24 (24.11.2013), europoseł SP Jacek Kurski komentując sposób w jaki obie partie potraktowały zarzuty pod adresem Hofmana i Nowaka. - Przy tym, o co może być podejrzewany minister Nowak, to sprawa Hofmana jest "pikusiem" - powiedział Jacek Kurski. Wypomniał też PO, że podczas konwencji Platformy z 23 listopada Nowak siedział w pierwszym rzędzie. W związku z zatrzymaniem przez CBA w ostatnich dniach ponad 20 osób podejrzanych w sprawie zmowy przetargowej przy projektach dotyczących informatyzacji (CBA brało pod lupę przetargi realizowane m.in. przez MSWiA i MSZ) Solidarna Polska domaga się powołania komisji śledczej. Czy istnieje szansa na powołanie komisji śledczej w sprawie zatrzymań CBA? - Liczymy na dwa, trzy głosy z koalicji - i idziemy do przodu - oświadczył Jacek Kurski. Solidarna Polska domaga się powołania komisji śledczej. - Afera dotyczy samego nerwu państwa, czyli systemu informatyzacji. Jeśli tam doszło do korupcji, to jest to wierzchołek góry lodowej. Dotyczy też bezpieczeństwa danych wrażliwych, paszportów itd. Po trzecie, ta sprawa ma charakter ośmiornicy, dotyczy tak wielu osób w tak wielu instytucjach, że musiał być jakiś ośrodek kierowniczy - wyjaśnił Jacek Kurski. W jego opinii sprawa ma charakter polityczny, ponieważ zarzuty usłyszał m.in. wiceminister. Kliknij tutaj i oglądaj cały program "Kawa na ławę" w TVN24 (24.11.2013).
Szanowny Internauto, jeżeli chcesz być informowany na bieżąco o działalności Jacka Kurskiego, wpisz swój adres Email w okno poniżej (PRENUMERATA WWW.KURSKI.NET) i kliknij na pole "Submit". Twój adres Email zostanie dodany do bazy kontaktów i przy każdej opublikowanej nowej informacji na stronie www.kurski.eu będziesz otrzymywał wiadomość drogą elektroniczną. Twój adres Email będzie przechowywany w bazie kontaktów wyłącznie do celów przesyłania informacji dotyczących aktywności Jacka Kurskiego. Podając swój adres Email wyrażasz zgodę na przesyłanie informacji drogą elektroniczną przez serwis www.kurski.net zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).

Szukaj artykułu lub tekstu (wpisz szukaną frazę lub wyraz):