Platforma poniosła kompletną klęskę, a cała rekonstrukcja jest operacją pod tytułem "wśród ślepych, jednooki jest królem". Tusk sobie dobrał tak słabe postacie, żeby sobie błyszczeć jak słońce na tle księżyca - ocenił Jacek Kurski w TVP2 (25.11.2013).

- Co miesiąc platforma odpala nowy kawałek polaryzacji z prawicową opozycją. Dwa miesiące temu było bicie o Warszawę i Hannę Gronkiewicz-Waltz, referendum. Miesiąc temu był atak na Rońde i o kwestię smoleńską, gdzie platforma próbowała spychać inne tematy. Minął kolejny miesiąc i mamy kolejną operację - rekonstrukcję rządu, gdzie próbuje się wykorzystać temat europejski, wykreować nową postać, i zasłonić tematem europejskim kompletną fikcję bankructwa rządu PO. Nie ma żadnej recepty na bezrobocie, na drożyznę, nędzę, wykluczenie społeczne, emigrację, zapaść w służbie zdrowia, zapaść w infrastrukturze, a robi się kolejny manewr socjotechniczny, który ma zaciemnić opinii publicznej realne problemy - powiedział Jacek Kurski w programie "Tomasz Lis na żywo" w TVP2 (25.11.2013). - Platforma poniosła kompletną klęskę, a cała rekonstrukcja jest operacją pod tytułem "wśród ślepych, jednooki jest królem". Tusk sobie dobrał tak słabe postacie, żeby sobie błyszczeć jak słońce na tle księżyca - ocenił Jacek Kurski. - Teatralna i kabaretowa jest zmiana w rządzie. Ministerstwo Rozwoju Regionalnego pełni pośrednio funkcję audytorską wobec np. Ministerstwa Transportu i Budownictwa, które wydaje znaczną część środków unijnych. Nie można być jednocześnie sędzią i stroną w tej samej sprawie. To jest zmiana podyktowana tak naprawdę łapanką i problemem, co zrobić z Nowakiem, który jest najbliższym kolegą premiera Tuska. Tak bliskim, że nawet podczas tej całej sprawy z korupcją siedział tuż obok premiera Tuska na konwencji PO - zwrócił uwagę. - Sprawa korupcji, tej wielkiej afery, największej po 1989 roku jest oczywistym powodem tej operacji wizerunkowej z Panią Bieńkowską, żeby przykryć śmierdzący temat tej największej afery, która może kosztować nas zwrotem miliardów euro do Unii Europejskiej. Dlatego, że UE upomina się o pieniądze pomocowe, które zostały w procederze korupcji utracone, czy zmarnowane. Sześć lat bezkarności PO i atmosfera przyzwolenia na korupcję spowodowała gigantyczny wypływ środków publicznych z budżetu państwa - powiedział Jacek Kurski. Kliknij tutaj i oglądaj cały program "Tomasz Lis na żywo" w TVP2 - druga część programu od 24 minuty.
Szanowny Internauto, jeżeli chcesz być informowany na bieżąco o działalności Jacka Kurskiego, wpisz swój adres Email w okno poniżej (PRENUMERATA WWW.KURSKI.NET) i kliknij na pole "Submit". Twój adres Email zostanie dodany do bazy kontaktów i przy każdej opublikowanej nowej informacji na stronie www.kurski.eu będziesz otrzymywał wiadomość drogą elektroniczną. Twój adres Email będzie przechowywany w bazie kontaktów wyłącznie do celów przesyłania informacji dotyczących aktywności Jacka Kurskiego. Podając swój adres Email wyrażasz zgodę na przesyłanie informacji drogą elektroniczną przez serwis www.kurski.net zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).

Szukaj artykułu lub tekstu (wpisz szukaną frazę lub wyraz):