W Polsce jest przyzwolenie na korupcję, władza absolutna PO do tego doprowadziła. Symbolem jest "skręcenie" afery zegarkowej, afery Amber Gold, afery hazardowej - powiedział Jacek Kurski w TVN24 (21.11.2013).

- To jest porażające. Z jednej strony cieszy to, że sprawa wyszła na jaw, ale poraża skala korupcji i miejsca, w których do niej doszło. Solidarna Polska apeluje o powołanie sejmowej komisji śledczej ws. afery z ustawianiem przetargów na informatyzację - powiedział europoseł Jacek Kurski w "Kropce nad i" w TVN24 (21.11.2013), komentując najnowsze doniesienia ws. afery korupcyjnej w Polsce. - Resort spraw wewnętrznych to przecież nerw państwa. Jeśli takiego miejsca jak MSW nie uchroniono od korupcji, to porażające - mówił. Według Jacka Kurskiego, jeżeli takiego miejsca nie uchroniono od korupcji, to znaczy tylko, że jest to "wierzchołek góry lodowej". Obecnie, w ostatnich latach, mamy do czynienia z przyzwoleniem na korupcję. - Władza absolutna PO do tego doprowadziła - powiedział polityk SP. - W Polsce jest przyzwolenie na korupcję. Symbolem jest "skręcenie" afery zegarkowej, afery Amber Gold, afery hazardowej - wyliczał Jacek Kurski. - Myślę, że politycy są jedyną grupą zawodową, wobec której powinno się stosować prowokację. Nie cackajmy się z politykami! Politycy ślubowali obywatelom uczciwość. Dlatego w stosunku do polityków prowokacje powinny być dopuszczalne - powiedział europoseł SP Jacek Kurski odnosząc się do głośnej sprawy z udziałem ówczesnej posłanki PO. Kliknij tutaj i oglądaj cały program "Kropka nad i" na antenie TVN24 (21.11.2013). Źródło video: www.tvn24.pl.
Szanowny Internauto, jeżeli chcesz być informowany na bieżąco o działalności Jacka Kurskiego, wpisz swój adres Email w okno poniżej (PRENUMERATA WWW.KURSKI.NET) i kliknij na pole "Submit". Twój adres Email zostanie dodany do bazy kontaktów i przy każdej opublikowanej nowej informacji na stronie www.kurski.eu będziesz otrzymywał wiadomość drogą elektroniczną. Twój adres Email będzie przechowywany w bazie kontaktów wyłącznie do celów przesyłania informacji dotyczących aktywności Jacka Kurskiego. Podając swój adres Email wyrażasz zgodę na przesyłanie informacji drogą elektroniczną przez serwis www.kurski.net zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).

Szukaj artykułu lub tekstu (wpisz szukaną frazę lub wyraz):