Polska infrastruktura kolejowa jest zaledwie na 77 miejscu, na równi z Gabonem, Pakistanem, Bangladeszem, a na przykład Ukraina, która jest od nas krajem biedniejszym jest na 24, Litwa na 20 miejscu. To pokazuje jak środki europejskie zostały przez PO zmarnowane - powiedział Jacek Kurski w programie "Fakty po Faktach" (21.01.2014).

- Media zbyt szybko koronowały Elżbietę Bieńkowską na osobę genialną i nieomylną, a teraz jej wizerunek eksperta poległ. Premier Donald Tusk już zaczyna żałować różnych PR-owskich nominacji - powiedział europoseł Jacek Kurski w programie "Fakty po Faktach" w TVN24 (21.01.2014), odnosząc się do słów wicepremier Bieńkowskiej "sorry, mamy taki klimat". W opinii Jacka Kurskiego, są powody do oburzenia słowami Bieńkowskiej. - Zachowała się w sposób niezwykle arogancki. Sens jej wypowiedzi był taki, że to zima jest winna, a nie rząd, wobec tego odczepicie się od nas i czekajcie, aż klimat się dostosuje do naszej nieudolności - stwierdził Jacek Kurski. - Tak nie powinien mówić minister, który nie tak dawno został obwołany objawieniem Platformy, cudownym dzieckiem PO, Elżbietą I, Elżbietą Wspaniałą - skwitował europoseł Solidarnej Polski. Zdaniem Jacka Kurskiego, media zbyt szybko "koronowały" Bieńkowską na osobę genialną i nieomylną. - Dziś, w zderzeniu z realnym rządzeniem, poległa - ocenił. Polska infrastruktura kolejowa wg. Forum Ekonomicznego jest zaledwie na 77 miejscu, na równi z Gabonem, Pakistanem, Bangladeszem, a na przykład Ukraina, która jest od nas krajem biedniejszym jest na 24 miejscu, Litwa na 20 miejscu. W związku z tym to pokazuje jak przez te 6 i pół roku wydawania pieniędzy europejskich, których duża część była na kolej, zostały przez PO zmarnowane. Boję się, że później będzie już tylko gorzej, bo to ona odpowiada za stan kolei - dodał. - Władza powinna być przygotowana na atak zimy. W Polsce nie ma jakiegoś kataklizmu, więc to jest przykrywanie nieudolności tego rządu - powiedział Jacek Kurski. - Bieńkowska obraziła swoją wypowiedzią społeczeństwo, ludzi, za których bezpieczeństwo rząd odpowiada. Nie odwracajcie kota ogonem, zwieście głowy i przeproście - zwrócił się Jacek Kurski do PO. W jego opinii, premier Donald Tusk zaczyna żałować różnych PR-owskich nominacji. - Z premier Bieńkowską będzie tak, jak z minister Muchą, która została awansowana w celach wizerunkowych. Skończyło się tak, jak się skończyło. Dziś pani Mucha ma doskonałe poczucie, że została politycznie wykorzystana przez premiera Tuska, który zachowuje się jak mały wampir. Krew wypije, śladu nie zostawi, ofiary porzuca i poszukuje następnej. Boję się, że Bieńkowska zgodziła się na taką rolę - stwierdził europoseł Jacek Kurski. Kliknij tutaj i oglądaj cały program "Fakty po Faktach" na antenie TVN24 z udziałem europosła Jacka Kurskiego (21.01.2014). Źródło: www.tvn24.pl - nagranie audio pochodzi bezpośrednio ze strony TVN24, a na tej stronie zostało wyłącznie włączone przekierowanie do nagrania źródłowego.
Szanowny Internauto, jeżeli chcesz być informowany na bieżąco o działalności Jacka Kurskiego, wpisz swój adres Email w okno poniżej (PRENUMERATA WWW.KURSKI.NET) i kliknij na pole "Submit". Twój adres Email zostanie dodany do bazy kontaktów i przy każdej opublikowanej nowej informacji na stronie www.kurski.eu będziesz otrzymywał wiadomość drogą elektroniczną. Twój adres Email będzie przechowywany w bazie kontaktów wyłącznie do celów przesyłania informacji dotyczących aktywności Jacka Kurskiego. Podając swój adres Email wyrażasz zgodę na przesyłanie informacji drogą elektroniczną przez serwis www.kurski.net zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).

Szukaj artykułu lub tekstu (wpisz szukaną frazę lub wyraz):