Jacek Kurski oddaje swój głos na Gdańsk.

26.01.2010 rozstrzygnie się, czy w Gdańsku znajdzie się - druga po Warszawie - siedziba Biura Informacji Parlamentu Europejskiego w Polsce. Zdecydują o tym w głosowaniu polscy europosłowie. Starają się o to - oprócz Gdańska - Kraków, Wrocław, Łódź, Katowice, Poznań.

25.01.2010 europoseł PiS Jacek Kurski zadeklarował, że odda swój głos na Gdańsk. Jacek Kurski dodał, że w tej sprawie nie ważne są podziały i w staraniach o lokalizację biura - popiera prezyednta Gdańska Pawła Adamowicza. Biuro Informacji Parlamentu Europejskiego ma przede wszystkim organizować akcje społeczne i konferencje, które mają informować o pracach europarlamentu.
Szanowny Internauto, jeżeli chcesz być informowany na bieżąco o działalności Jacka Kurskiego, wpisz swój adres Email w okno poniżej (PRENUMERATA WWW.KURSKI.NET) i kliknij na pole "Submit". Twój adres Email zostanie dodany do bazy kontaktów i przy każdej opublikowanej nowej informacji na stronie www.kurski.eu będziesz otrzymywał wiadomość drogą elektroniczną. Twój adres Email będzie przechowywany w bazie kontaktów wyłącznie do celów przesyłania informacji dotyczących aktywności Jacka Kurskiego. Podając swój adres Email wyrażasz zgodę na przesyłanie informacji drogą elektroniczną przez serwis www.kurski.net zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).

Szukaj artykułu lub tekstu (wpisz szukaną frazę lub wyraz):