Tusk nadaje się do kabaretu.


Wypowiedź Donalda Tuska jest tak skrajnie niewiarygodna, że aż kabaretowa - stwierdził 10.01.2010r. w programie "Kawa na ławę" Jacek Kurski, komentując w ten sposób „radość” szefa rządu z tego, że posłowie PiS wracają do komisji hazardowej. PO przegrała głosowanie w Sejmie, bo nie poparł jej koalicjant - PSL.

Premier po tym, jak Sejm w piątek 08.01.2010r. przywrócił Beatę Kempę i Zbigniewa Wassermanna do komisji hazardowej, stwierdził że bardzo dobrze się stało (choć klub PO był przeciwko)...
W szczerość intencji szefa rządu nie wierzy europoseł PiS Jacek Kurski. - Wypowiedź premiera Donalda Tuska jest tak skrajnie niewiarygodna, że aż kabaretowa. Ewidentnie podczepia się do obozu zwycięzców (za przywróceniem posłów PiS do komisji głosowali wspólnie posłowie opozycji i PSL) – stwierdził Jacek Kurski. - Gdyby to, co mówi Donald Tusk, mówił szczerze, to posłowie: Kempa i Wassermann wróciliby do komisji już po tygodniu.

Według Jacka Kurskiego, w Platformie od początku nie było zgody na ponowne włącznie posłów PiS do grona sejmowych śledczych. I takiego scenariusza trzymał się też Donald Tusk - przyjął taką kalkulację: zrobić wszystko, żeby Kempie i Wassermannowi nie udało się wrócić, a kiedy to się nie powiodło, bo nie pozwoliło na to sumienie PSL, to Tusk udaje niewinnego, jakoby zawsze był za tym, żeby posłowie PiS byli w komisji - powiedział Jacek Kurski.
Szanowny Internauto, jeżeli chcesz być informowany na bieżąco o działalności Jacka Kurskiego, wpisz swój adres Email w okno poniżej (PRENUMERATA WWW.KURSKI.NET) i kliknij na pole "Submit". Twój adres Email zostanie dodany do bazy kontaktów i przy każdej opublikowanej nowej informacji na stronie www.kurski.eu będziesz otrzymywał wiadomość drogą elektroniczną. Twój adres Email będzie przechowywany w bazie kontaktów wyłącznie do celów przesyłania informacji dotyczących aktywności Jacka Kurskiego. Podając swój adres Email wyrażasz zgodę na przesyłanie informacji drogą elektroniczną przez serwis www.kurski.net zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).

Szukaj artykułu lub tekstu (wpisz szukaną frazę lub wyraz):